Oznámkuj outfit Hilary jako ve škole a zapoj se do diskuze :)

PŘIHLAŠ SE DO FANCLUBU!!!

Boyfriends

4. února 2016 v 16:10 | K. |  Boyfriends
Celé jméno: Aaron Charles Carter
Datum narození: 7.12.1987
Místo narození: Tampa, Florida
Rodiče: Jane a Robert Carter
Povolání: Herec, zpěvák
Délka vztahu: 2000-2003
O vztahu: Hilary s ním začala randit, když Aaron hostoval v seriálu Lizzie McGuire, ale vroubek se vyrojil, když zjistila, že zároveň randí i s Lindsay Lohan. Ty dvě se pak dlouho nesnášely, ale po čase se usmířily. Není to tak dávno, co Aaron na internetu zveřejnil svou omluvu a fakt, že Hilary byla jeho životní láska.


Celé jméno: Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození: 11.3.1979
Místo narození: Maryland
Rodiče: ---
Povolání: Zpěvák skupiny Good Charlotte
Délka vztahu: 2004-2006
O vztahu: Byl to první vážný vztah Hilary. Když spolu začali chodit, Hil bylo sotva 17 a Joelovi 24. Joel si na důkaz lásky nechal vytetovat včelku a inicály Hil, kterou si nechal po rozchodu roku 2006 po donucení nové přítelkyně Nicole Richie odstranit. Také se spekulovalo, že album Dignity je z části právě o vztahu a rozchodu s Joelem a song Gipsy woman je o Nicole. Hilary to ovšem nikdy nepotvrdila. Nicméně, když se spolu seznámili, Joel viděl Hilary jako tuctovou barbie a ona jeho jako potetovaného frajírka, i přes první dojmy se dali do řeči a zjistili, že mají hodně společného. Joel požádal Hil o číslo a dobrodružství začalo - nějakou dobu svůj vztah drželi v tajnosti, ale nakonec se vše provalilo. Poprvé se spolu ukázali ruka v ruce na předávání MTV awards, kde vzbudili velký poprask a samozřejmě se začal řešit jejich velký věkový rozdíl 7 let - takový vztah byl ve státech nezákonný, ovšem zamilovaný pár prohlásil: "Víme, že jsme si souzeni", jenže ne každá pohádka má šťastný konec. Joelovi začal časem vadit velký věkový rozdíl - on se chtěl usadit, ale Hilary byla ještě plná energie, kterou si potřebovala vybít. Hil byla po rozchodu hodně zničená, protože nevěřila, že si za ni Joel našel tak rychle náhradu..

Celé jméno: Michael "Mike" Comrie
Datum narození: 11.9.1980
Místo narození: Edmonto, Alberta
Rodiče: Bill Comrie
Povolání: Hokejový hráč
Délka vztahu: léto 2007 - únor 2016 (rozvod)
O vztahu: Jejím posledním partnerem, manželem byl Mike Comrie, se kterým začala randit v roce 2007 a v roce 2010 svůj vztah potvrdili svatbou. Mike byl profesionální hokejista (NHL), ale v lednu 2012 ohlásil svůj odchod do důchodu. V březnu 2012 se jim narodil syn Luca Cruz, v roce 2015 Hilary zažádala o rozvod a v únoru 2016 oficiálně oznámili již dokončené rozvodové řízení.. Nyní jsou Hilary a Mike skvělími přáteli a hlavně rodiči.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký partner Vám k Hilary sedí nejvíc?

Aaron Carter
Joel Madden
Mike Comrie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama