Oznámkuj outfit Hilary jako ve škole a zapoj se do diskuze :)

PŘIHLAŠ SE DO FANCLUBU!!!

Informace o svatbě

8. února 2016 v 9:29 | K. |  - Wedding day
US Magazine

Časopis US dal informace, že se svatební obřad konal 14. srpna 2010 ve 20:00 na San Ysidro Ranch a že otec Hilary Bob nejspíš nebyl přítomen.. Soukromý obřad se konal při západu slunce v 29.000.000 dolarové nemovitosti San Ysidro Ranch v MonteCitu (Kalifornie). Asi 100 příbuzných a blízkých přátel si užívali koktejlů u bazénu, než začalo zapadat slunce. Hilary měla šaty od Very Wang bez ramínek, spolu s vlasy staženými dozadu. Hil šla se zaoblenými střevíčky na nohou po boku své matky Susan výstupní uličkou, která byla ozdobená svíčkami a okvětními lístky růží. Starší sestra Haylie byla za družičku. "Byla to jedna z nejkrásnějších svateb, co jsem kdy viděl" řekl svěděk 20 minut po obřadu magazínu US. "Naprosto neuvěřitelné, oni vše promysleli do úplných detailů, byl to neuvěřitelný pohled!". Po společném prožití více než dvou let požádal Mike Hilary o ruku na Havajské dovolené v únoru 2010. Comrie byl na kolenou a dal své nevěstě prsten za 1 milion dolarů. "Přišel jsem domů a našel velkou kopu časopisů." Hilary řekla, že měla opravdu stoh časopisů s úsilím najít ty nejlepší šaty. "Je to velmi vzrušující." Protože byl jejich vztah dosti na dálku, Hilary řekla, že je přirozený. "Oba máme svou práci, na kterou jsme velmi zaměření" řekla magazínu US. "Přestože jsme často daleko od sebe, alespoň si jeden druhého více vážíme a víme, že vždy ten jeden na toho druhého bude doma čekat." Ja vážně Comrie ideální muž? "Je to skvělý chlapík" řekla Hilary. "Nikdy jsem nepotkala nikoho, kdo by o něm špatně mluvil. Je velkorysý, soucitný, vtipný., a smát se ve svém životě musíme. On je jedinečný! Nechtěla bych být s nikým, kdo není tak ojedinělý!"
John Lennon - Stand by Me

Tato krásná píseň byla písní pro první tanec novomanželů.
Zajímavost: Citát "Stand by Me" má Hilary vytetovaný na ruce.
Svatební šaty

Tyto svatební šaty od Very Wang měla Hilary na sobě v onen krásný den. Akorát měla ještě závod, což modelka na fotce nemá a to co má na krku, zase naopak Hilary neměla. Šaty jsou velice zajímavé, Hilary jednoznačně padly.
Předmanželská smlouva

Není žádným tajemstvím, že ne všechna manželství nemusejí vždy fungovat, a proto i Hilary s Mikem podepsali předmanželskou smlouvu. Pokud by se Hilary vzdala svého práva na Mika, tak mu musí dát 500 milionů dolarů, spotřebiče a nábytek. I když jsou někdy předmanželské smlouvy obtížné, příbuzný Hilary řekl, že to byl jen další rychlý krok k tomu, aby se mohli vzít. "Byla to úplně přátelská dohoda. Budou se navzájem moc milovat a toto byla jen formalita."
,
Hollywood Life

Stránka Hollywood Life zveřejnila článek, ve kterém se Chloe Melas a Chris Spargo zmiňují o nejkrásnějších svatbách léta 2010. V seznamu se objevují páry jako Alicia Keys & Swiss Beatz, Carrie Underwood & Mike Fisher a Megan Fox & Brian Austin Green. Samozřejmě nechybí ani Hilary Duff & Mike Comrie :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama