Oznámkuj outfit Hilary jako ve škole a zapoj se do diskuze :)

PŘIHLAŠ SE DO FANCLUBU!!!

Kompletní informace o připravované svatbě

7. února 2016 v 10:44 | K. |  - Engagement
Mike Comrie se loučil se svobodou

Mike se 10. srpna 2010 loučil se svobodou v Los Angelském klubu Trousdale. "Byl se sedmi přáteli, seděli jsme v kabině VIP a pili vodku" řekl svědek. "Byl to skvělý čas, velká zábava a to i přesto, že se Mike choval slušně!"
Aaron Carter o zasnoubení

Bývalý přítel Hilary, Aaron Carter hovoří o zasnoubení Hilary a Mika. "Gratuluju k zasnoubení! Nijak mi to nevadí, už mě to nebere, všichni máme rádi příběhy o lásce z dětství že? (smích) Neříkám, že jsem to chtěl nechat zajít tak daleko a ani to nepopírám.. Udělal jsem chybu a díky ní jsem se poučil a naučil se být novým člověkem, někdo jiný má teď její srdce. Jsem šťastný za ni."
Haylie Duff o zasnoubení

"Byla jsem překvapená" řekla Haylie Duff v sobotu v Las Vegas. "Nemyslím si, že se tohle stává každou chvíli, myslím, že většině lidí trvá přijít na tu správnou chvíli nebo mít nějakou představu, že zrovna teď by se to mělo stát. Myslím, že je to skvělé! I to, že ji Mike tak krásně překvapil." Ve skutečnosti byla celá rodina velmi překvapená.. "Zbožňuju ho!" řekla Haylie před oslavou svých 25. narozenin v klubu Hard Rock. "Je to prostě úžasné."
Hilary a Mike děkujou za přání k zásnubám

"Hilary a Mike jsou šťastní. Oba se velmi rádi podělili o radostnou zprávu a oba jsou moc vděční za Vaše krásná přání k zásnubám" řekla agentka Hilary.
Zásnubní prsten !!!

Zdroj v Edmonton Oilers oznámil, že zásnubní prsten, který Mike koupil Hilary, stál zhruba 1 milion dolarů. Má 14 karátů a koupil ho v Las Vegas. Mike navrhl Hilary zasnoubení na dovolené na Havaji. Zajímavost: Prsten není jediná drahá věc, co Mike Hil koupil, v roce 2007 jí daroval Mercedes za 100 tisíc dolarů.

Hilary hovoří o zásnubách

Hil poskytla rozhovor na párty 3D Samsung LED TV. "Mike mi řekl: Chci to, co chceš Ty!" Novináři si mysleli, že zasnoubení mělo hodně co dělat s paparazzi. Když fotili Hilary a Mike, nikdo nechtěl, aby je zachytili v tak jedinečném a hlavně soukromém okamžiku a už vůbec ne, aby tyto fotografie rozposlali do celého světa. "Bylo to hrozné!" řekla Hilary. "Netušili jsme, že tam paparazzi stojí a fotografují nás, je to divné." Hilary také říká, že jednoho dne, až se podívá zpět na fotografie, bude šťastná, že fotky má. Paparazzi dokonce zachytili, jak Hilary fotí svůj prsten, samozřejmě si k tomu vymysleli spoustu nepravdivých komentářů. "Nesnáším to! Vyfotila jsem si svůj prsten a poslala ho mámě!" říká Hilary.
Nick Zano a Haylie Duff napsali na Twitter

"Spím v novomanželském apartmá Kennedyho. Jsem poctěn, že zde můžu být." napsal přítel Haylie 13. srpna na svůj účet. Víkendová svatba Hilary a Mika nemohla být víc romantická, říká její sestra Haylie, která na svůj twitter napsala: "Takový speciální víkend plný lásky a úžasných vzpomínek."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 7. února 2016 v 18:44 | Reagovat

No páni, ten prsten je nádherný! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama