Oznámkuj outfit Hilary jako ve škole a zapoj se do diskuze :)

PŘIHLAŠ SE DO FANCLUBU!!!

Slavní fanoušci

4. února 2016 v 16:41 | K. |  Celeb fans

Ryan Pinkston

"Hilary je právě teď jedna z top na světě. Nejen, že umí hrát, ale má také skvělý hlas. Uvidíme ji ještě dlouhou dobu. Přeji jí ze všeho jen to nejlepší."Oliver James

"Ona nejde zastavit! Je jako stroj. Lidé vidí všechno dobré až když se stanete slavnými, ale musíte si uvědomit hodiny a roky práce předtím, než ji odsoudíte. Myslím, že je to to něco, co na ní obdivuju."Britney Spears

"Moje malá sestra je do ní zamilovaná. Je to skvělá holka s nesmírným talentem. Když se mě zeptáte, zda bych ji mohla dát nějakou radu, odpovím, že Hilary žádné rady nepotřebuje, protože ona má už všechno na dlani."


Chad Michael Murray

"Vyvolala ve mě dojem pekla. Je neuvěřitelně inteligentní, víc než si myslíte, že je. Chová se o hodně starší, než doopravdy je. Je to miláček. Opravdu září v tom, co dělá. Dostane se tam ráno a má jen tu věc, díky níž je tak úžasná. To je to, co dělá Hilary Hilary. Je tak neuvěřitelně přitažlivá."


Lil Romeo

"Bylo to divné, protože při natáčení Tell me a story jsme nebyli v jednom studiu. Ona už byla se svými vokály hotová, Já musel své udělat zvlášť. Poprvé jsme se setkali, když se natáčelo video. Musíte zachovat to, co děláte. Musíte to udělat dobře, protože moje sestry to album chtěly. Poslouchají ho 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To je to, co mám celý den v hlavě."

Miley Cyrus

"Jsem velký fanoušek Hilary Duff. Má rodina ji miluje. Je to cool, protože ona začínala s Lizzie McGuire ve stejném věku, jako Já jsem začínala s Hannah Montanou. Snažím se tedy jít podobnou cestou, jako ona. Sleduju ji, protože chci být stejně dobrá herečka a zpěvačka jako ona."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama